سری قلیون

خانه » مقالات » سری قلیون

یکی از مواردی که بسیار در نوع کام دهی قلیون تاثییر زیادی میزاره سری قلیون است. سری قلیون از جنس های مختلفی تشکیل شده که برخی از اونها عبارت اند از:

  • سری سفالی
  • سری شیشه ای
  • سری سیلیکونی
سری سلیکونی
سری سلیکونی

سری های سفالی که در قلیون های قدیمی بیشتر مورد استفاده هستند به خاطر دریافت گرمای زیاد و سوزوندن توتون زیاد دیگه مورد توجه نیستن و بخصوص اینکه خیلی سریع در اثر زربه دچار شکستگی میشن، به همین دلیل اصلا در سروریس های الو قلیون مورد استفاده قرار نمیگیرن.

سری های شیشه ای که به تازگی وارد بازار شدن نیر یکی از گزینه های خوب برای استفاده در سرویس های الو قلیون هستن اما به دلیل اینکه در صورت تماس با آب به سرعت واکنش نشون میدن و میشکنن و خیلی باید حواسمون بهش باشه زیاد مورد استقبال قرار نمیگیرن.

سری های سیلیکونی اما بهترین نوع سری هستن که مورد استفاده قرار میگیرن بخصوص در سرویس های الو قلیون، این سری ها به دلیل اینکه خیلی مقاوم هستن نسبت به گرما و حالت خودشون رو تغییر نمیدن و بخصوص اینکه طعمی وارد توتون نمیکنن و توتون رو نمی سوزونن خیلی مورد استقبال هستن. این سری ها خودشون دارای نوع های مختلفی هستن که بهترین آنها سری سلیکونی خالص است که هیچ استیلی توی اون به کار نرفته باشه زیرا استیل باعث سریع سوختن توتون میشه.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید